Suchacz.Eu - portal Sołectwa Suchacz


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Czerwiec 2021 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Przygotowania

Przygotowania

Wczoraj tj. 20 maja br. na torowisku relacji Elbląg - Braniewo widziano drezynę. To dobry znak, że już wkrótce ruszy na tej trasie zapowiadane połączenie osobowe. Tzw. turystyczny pociąg będzie kursował w weekendy. Rozkład jazdy dobrany ma być w taki sposób, aby umożliwić chętnym dalszą podróż statkiem z Tolkmicka do Krynicy Morskiej (i z powrotem). Szkoda tylko, że nie będzie to tradycyjna ciuchcia... 

 

msj       

Sołectwo

Sołectwo

W dniu dzisiejszym na portalu SSTW dodano podstronę o sołectwie, radzie sołeckiej i zebraniu wiejskim. Wkrótce zamieszczony zostanie statut, a także konkretne informacje o naszym sołectwie. Patrz dział w Nawigacji.  Bezpośredni link: http://suchacz.eu/viewpage.php?page_id=17

 

 

msj 

Zebranie

Zebranie

Wczoraj (20 bm.) w świetlicy wiejskiej "Zefirek" odbyło się - zorganizowane przez sołtysa B. Nowicką - zebranie przedstawicieli wszystkich stowarzyszeń i organizacji działających na terenie Suchacza. Celem miała być koordynacja ich działań. Chociaż konkretnych efektów zebranie nie przyniosło, to jednak uznać je nalezy jako dobry krok w kierunku wspólnych działań. 

 

msj   

Zawody

Zawody

W dniu dzisiejszym (21 bm.) radiostacja Stowarzyszenia Suchacz Taka Wieś pracowała w majowej rundzie krajowych zawodów PGA-TEST i przeprowadziła w ciągu jednej godziny 61 łączności.

 

 

msj  

Wizyta studyjna

Wizyta studyjna

„Miejsca z Duszą" to miejscowości tematyczne Warmii i Mazur, położone w malowniczych krajobrazach Zalewu Wiślanego, Wysoczyzny Elbląskiej oraz okolic Kanału Elbląskiego. Jako partnerstwo, wspólnie utworzyły ofertę turystyczną opartą na zasadach turystyki emocji, która daje możliwość poznania uroków wsi oraz obcowania z tradycją, historią, kulturą i naturą. Każdy turysta - bez względu na wiek i zainteresowania - znajdzie tu coś dla siebie.

Więcej informacji: cop.elblag.pl/?page=articles&cat=1&ShowOne=1665

 

 

msj

Noc w Muzeum

Noc w Muzeum

Prezentujemy fotografię grupy ze Stowarzyszenia Suchacz Taka Wieś wykonaną podczas sobotniej akcji Noc w Muzeum.

 

msj

Cesarska Majówka

Cesarska Majówka

21 maja br. w Kadynach odbędzie się "Cesarska Majówka" czyli festyn na hipodromie. W programie m.in. konkursy, zawody strażackie, malowanie na płótnie, zabawy dla dzieci itp. Wieczorem zabawa biesiadna i pokazy sztucznych ogni. Szczegółowy program imprezy - patrz plakat obok.

 

msj

Fotki do obejrzenia

Fotki do obejrzenia

Wszyscy, którzy podczas Nocy Muzeów mieli robione zdjęcia w atelier na wystawie "Klasyka designu", mogą skorzystać z linku:
https://picasaweb.google.com/nigdziekolwiek/NocMuzeow2011?authkey=Gv1sRgCNa-3oGrrPOlLw#
Tam znajdą Państwo wykonane na wystawie fotografie.

 

mm

 

Od administratora: Prezentowane obok zdjęcie Małgosi pochodzi właśnie z tej pięknej galerii. 

 

Sesja Fotograficzna

Sesja Fotograficzna

Dziś odbyła się w Suchaczu sesja zdjęciowa grupy kaperskiej zorganizowana przez Telewizję Obywatelską. Wykonane fotografie posłużą do opracowania specjalnego folderu o wsiach tematycznych czyli tzw. Miejscach z Duszą. Kilka prywatnych zdjęć zrobionych "przy okazji" sesji zaprezentowanych jest  w galerii "Wydarzenia".

 

Patrz także: http://www.telewizjaobywatelska.org.pl/play_id_13.html  - jest to bezpośredni link do krótkiego filmu o Suchaczu nagranego przez elbląską Telewizję Obywatelską.

 

 

Katarzyna Jastrzębska

Wygenerowano w sekund: 0.96
33,356,018 unikalne wizyty