Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Czerwiec 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Zebranie

Zebranie

Wczoraj (20 bm.) w świetlicy wiejskiej "Zefirek" odbyło się - zorganizowane przez sołtysa B. Nowicką - zebranie przedstawicieli wszystkich stowarzyszeń i organizacji działających na terenie Suchacza. Celem miała być koordynacja ich działań. Chociaż konkretnych efektów zebranie nie przyniosło, to jednak uznać je nalezy jako dobry krok w kierunku wspólnych działań. 

 

msj   

Zawody

Zawody

W dniu dzisiejszym (21 bm.) radiostacja Stowarzyszenia Suchacz Taka Wieś pracowała w majowej rundzie krajowych zawodów PGA-TEST i przeprowadziła w ciągu jednej godziny 61 łączności.

 

 

msj  

Wizyta studyjna

Wizyta studyjna

„Miejsca z Duszą" to miejscowości tematyczne Warmii i Mazur, położone w malowniczych krajobrazach Zalewu Wiślanego, Wysoczyzny Elbląskiej oraz okolic Kanału Elbląskiego. Jako partnerstwo, wspólnie utworzyły ofertę turystyczną opartą na zasadach turystyki emocji, która daje możliwość poznania uroków wsi oraz obcowania z tradycją, historią, kulturą i naturą. Każdy turysta - bez względu na wiek i zainteresowania - znajdzie tu coś dla siebie.

Więcej informacji: cop.elblag.pl/?page=articles&cat=1&ShowOne=1665

 

 

msj

Noc w Muzeum

Noc w Muzeum

Prezentujemy fotografię grupy ze Stowarzyszenia Suchacz Taka Wieś wykonaną podczas sobotniej akcji Noc w Muzeum.

 

msj

Cesarska Majówka

Cesarska Majówka

21 maja br. w Kadynach odbędzie się "Cesarska Majówka" czyli festyn na hipodromie. W programie m.in. konkursy, zawody strażackie, malowanie na płótnie, zabawy dla dzieci itp. Wieczorem zabawa biesiadna i pokazy sztucznych ogni. Szczegółowy program imprezy - patrz plakat obok.

 

msj

Fotki do obejrzenia

Fotki do obejrzenia

Wszyscy, którzy podczas Nocy Muzeów mieli robione zdjęcia w atelier na wystawie "Klasyka designu", mogą skorzystać z linku:
https://picasaweb.google.com/nigdziekolwiek/NocMuzeow2011?authkey=Gv1sRgCNa-3oGrrPOlLw#
Tam znajdą Państwo wykonane na wystawie fotografie.

 

mm

 

Od administratora: Prezentowane obok zdjęcie Małgosi pochodzi właśnie z tej pięknej galerii. 

 

Sesja Fotograficzna

Sesja Fotograficzna

Dziś odbyła się w Suchaczu sesja zdjęciowa grupy kaperskiej zorganizowana przez Telewizję Obywatelską. Wykonane fotografie posłużą do opracowania specjalnego folderu o wsiach tematycznych czyli tzw. Miejscach z Duszą. Kilka prywatnych zdjęć zrobionych "przy okazji" sesji zaprezentowanych jest  w galerii "Wydarzenia".

 

Patrz także: http://www.telewizjaobywatelska.org.pl/play_id_13.html  - jest to bezpośredni link do krótkiego filmu o Suchaczu nagranego przez elbląską Telewizję Obywatelską.

 

 

Katarzyna Jastrzębska

Noc z Mirkiem Melerskim

Noc z Mirkiem Melerskim

 

Sobotnia Noc Muzeów w Elbląskim Muzeum Archeologiczno-Historycznym była wydarzeniem szczególnym. Wernisaż "Klasyka Designu" rodziny Thiel-Melerski odwiedziła kolejna grupa zainteresowanych. Tym razem nie zabrakło także koleżaneki kolegów ze Stowarzyszenia Suchacz Taka Wieś skąd wywodzi się Mirosław Melerski, autor kolekcji. To właśnie dzieki niemu cała wystawa nabrała barwnego wymiaru. Odwiedzający mieli okazję poznać dzieje kolekcji, a także wiele ciekawostek z okresu jej tworzenia. Była to prawdziwa gawęda pasjonata. Czytelna i przystępna. 

 

Prezentowana fotografia wykonana została przez Kamila Kubasiewicza z Elbląskiej Gazety Internetowej. Dziękujemy!          

 

 

msj

Zaproszenie do wędrówki

Zaproszenie do wędrówki

Klub Aktywnej Turystyki PTTK "Relaks" zaprasza wszystkich miłośników wędrówek pieszych na wycieczkę, która odbędzie się w niedzielę 22 maja 2011 r. Trasa wycieczki: Próchnik - dawny poligon - Elbląg. Długość trasy: 10 km, stopień trudności trasy - łatwa. Przewidywany powrót zaplanowany jest na godz. 16:00. Trasę poprowadzi Pani Małgorzata Bułach.

 

żródło: PTTK Elbląg

Wygenerowano w sekund: 1.00
29,530,520 unikalne wizyty