Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Listopad 2019 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Ku pamięci

Ku pamięci

7 maja br. dodano do portalu podstronę poświęconą ludziom, którzy odeszli od nas na zawsze (kliknij Ku Pamięci w Nawigacji). Prosimy o ewentualną korektę listy i jej uzupełnienie o inne jeszcze znane Ci Osoby. Jest propozycja aby przy każdym nazwisku podawać dodatkowe dane w postaci roku urodzenia i śmierci, a także zamieszczać fotografie z krótkimi biografiami. Pomysł jak najbardziej godny wdrożenia. Informacje takie można przesyłać na adres redakcji portalu: qtc@post.pl

 

msj 

Dzień Europy w Suchaczu

Dzień Europy w Suchaczu

W dniu dzisiejszym tj. 9 maja obchodzimy Dzień Europy. Dla upamiętnienia tego wydarzenia organizowane są przez Sekcjkę radiową Stowarzyszenia Suchacz TAKA WIeś okolicznościowe zawody krótkofalarskie pn. Europe Day 2013 Contest oraz wydaje pamiątkowy dyplom Europe Day Award. Działania te realizowane są przy współpracy z Polskim Związkiem Krótkofalowców.  Zawody EDC cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród stacji polskich. Udział zapowiedziało także kilkanaście stacji zagranicznych, głównie z krajów sąsiednich.  

 

msj sp2fap        

Wydarzenia

Wydarzenia

W Galerii "Wydarzenia" zamieszczonych zostało kilkanaście zdjęć wykonanych podczas jesiennej powodzi w 2009 roku. Zachęcamy do obejrzenia.      

 

(msj)

Spotkanie przesunięte

Spotkanie przesunięte

Wiosenne spotkanie umowione na 10.05.2011 r. z bardzo ważnego powodu zostało przesunięte na 11 bm. Dla przypomnienia: godz. 18.00,  miejsce - ul. Słomnicka7B.

 

mk

Klub w WFF

Klub w WFF

Fundacja World Flora & Fauna (WFF) jest międzynarodową organizacją krótkofalarską typu non-profit powołaną dla popularyzacji idei ochrony przyrody na świecie. Radiostacja Stowarzyszenia Suchacz Taka Wieś należy do tej organizacji, tu także znajduje się siedziba Polskiego Klubu Flora & Fauna (SPFF). Zarzesza ok. 100 licencjonowanych nadawców i nasłuchowców.

 

msj       

Wyprawa "Borsuków"

Wyprawa "Borsuków"

Każda pogoda jest dobra na wycieczkę. Tym bardziej, że las jest dosłownie w zasięgu ręki. Dziś (3 maja br.) grupa turystyczna "Borsuki" organizuje wyprawę do Rezerwatu Buki Wysoczyzny Elbląskiej. Zbiórka zainteresowanych przy pierwszym szlabanie na Czarnej Drodze (od strony Kadyn) o godzinie 11.00. Wskazany ciepły ubiór bo temperatura zaledwie 5 stopni C.

 

msj      

Zawody majowe

Zawody majowe

3 maja br. radiostacja Stowarzyszenia Suchacz taka Wieś pracowała w dwugodzinnych zawodach krótkofalarskich HF zorganizowanych dla upamiętnienia przypadającej w dniu dzisiejszym 220. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.  Przeprowadzono 87 łączności.

 

msj

SSTW zarejestrowane

SSTW zarejestrowane

Stowarzyszenie Suchacz Taka Wieś (SSTW) ma już swoją osobowość prawną. Sąd Rejonowy w Olszynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego dokonał rejestracji (nr KRS 0000381249) naszego stowarzyszenia z dniem 28 marca 2011 r. 

msj

Pogoda

Pogoda

Na dole, po prawej stronie znajduje się ikona "Pogoda". Po kliknięciu otwiera się prognoza pogody dla Suchacza. Chociaż jest to prognoza realizowana przez serwis norweski, sprawdzalność jest zdecydowanie lepsza niż ma to miejsce w odniesieniu do rodzimych stacji telewizyjnych. Zachęcam do korzystania.  

 

msj

Wygenerowano w sekund: 0.92
28,783,010 unikalne wizyty