Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Lipiec 2019 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

XX-lecie Krynicy Morskiej i Straży Granicznej

XX-lecie Krynicy Morskiej i Straży Granicznej

Krynica Morska, morski kurort na Mierzei Wiślanej będzie obchodzić w czerwcu br. 20-lecie nadania praw miejskich.  Podobny Jubileusz  ma miejscowa placówka Straż Granicznej. Przewidziane są uroczyste obchody, a także szereg atrakcyjnych imprez towarzyszacych. Szczegółowy harmonogram - patrz: http://www.krynicamorska.tv/1,17560,Obchody-XX-lecia.html

Kto jeszcze pamięta?

Kto jeszcze pamięta?

Czy ktoś może pamięta ten obiekt w Suchaczu będący w stanie jak na fotografii obok? Jakie pełnił funkcje w czasach swojej największej świetności?     

 

 

msj

Dzień Dziecka w Suchaczu

Dzień Dziecka w Suchaczu

W najbliższą środę czyli 1 czerwca br. o godzinie 14.00 na plaży w Suchaczu odbędzie się impreza okolicznościowa poświęcona dzieciom. Będą konkursy, gry i zabawy. Organizatorzy zapraszają dzieci i rodziców do wspólnego świętowania

Dnia Dziecka. 

 

 

Czy wiesz, że - część 2.

Czy wiesz, że - część 2.

Peter Menzel, znakomity amerykański fotograf pokusił się o pokazanie w oryginalny sposób ile jedzenia spożywa przeciętna rodzina w ciągu jednego tygodnia. Wyniki jego pracy są niezwykle interesujące. Na fotografii obok rodzina amerykańska, która w ciągu 1 tygodnia spożywa żywności za 346 USD. Jutro pokażemy kolejną rodzinę i jej tygodniową porcję żywności. 

 

Prezentowana fotografia jest autorstwa Petera Menzela. 

Rekomendujemy odwiedzenie internetowej witryny tego znakomitego artysty: http://www.menzelphoto.com

Dobra odpowiedź

Dobra odpowiedź

Poprawnych odpowiedzi na pytanie dot. napisu na budynku w Suchaczu Szczęśliwy los jest pisany temu, kto z dala od gwaru miasta, w spokojnym zakątku znalazł przytulny dom udzieliły 4 osoby. Najszybciej, bo już po paru minutach od chwili zamieszczenia pytania Pani Anna Koterwa (Czaplińska) napisała: W domu tym mieszkał Otto Rieseler - Kierownik Kolei Nad Zalewem. Napis ten choć zamalowany widnieje na budynku przyAlei Radości na stacji PKP.  Gratulujemy serdecznie! Nagroda niespodzianka dla Pani Annny jest do odebrania w redakcji portalu SUCHACZ.EU  

 

Na fotografii obok dom Otto Rieslera. Zdjęcie pochodzi z przetłumaczonego na język polski artykułu Gerharda Gommela opublikowanego na portalu elblag-moje-miasto-pl

 

msj

Gdzie to było?

Gdzie to było?

Na jednym z domów w Suchaczu widniał kiedys taki oto napis:  

 

Szczęśliwy los jest pisany temu, kto z dala od gwaru miasta, w spokojnym zakątku znalazł przytulny dom

 

Gdzie jest ten dom? Odpowiedzi proszę przesyłać na adres: msj@post.pl  

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że...

Peter Menzel, znakomity amerykański fotograf pokusił się o pokazanie w oryginalny sposób ile jedzenia spożywa przeciętna rodzina w ciągu jednego tygodnia. Wyniki jego pracy są niezwykle interesujące. Na fotografii obok rodzina niemiecka, która w ciągu 1 tygodnia spożywa żywności za 500 USD. W tym osobliwym rankingu Niemcy są na pierwszym miejscu. Jutro pokażemy kolejną rodzinę i jej tygodniową porcję żywności. 

 

Prezentowana fotografia jest autorstwa P. Menzela. 

Rekomendujemy odwiedzenie internetowej witryny tego znakomitego artysty: http://www.menzelphoto.com

 

 

msj

Stare fotografie

Stare fotografie

W ramach  przygotowań do albumu historycznego "Ludzie w Suchaczu" redakcja portalu suchacz.eu prosi uprzejmie o udostępnienie posiadanych zdjęć rodzinnych. Budując album pragniemy podzielić się z innymi posiadanymi już zbiorami,  rozbudowywać   te zasoby, a przede wszystkim utrwalić dla przyszłych pokoleń  postaci ludzi związnych z Suchaczem. Po wykonaniu kopii materiały zostaną zwrócone właścicielowi. Zainteresowanych tematem prosimy o kontakt telefoniczny (55 2313373) lub eMailowy (qtc@post.pl).

 

 

redakcja portalu    

Przyjaciel

Przyjaciel

To jest dopiero przyjaciel! Więcej zabawnych fotografii zwierząt i nie tylko - patrz galeria Humor w Galerii Zdjęć naszego portalu.

 

 

msj

Wygenerowano w sekund: 0.99
28,310,185 unikalne wizyty