Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Sierpień 2019 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

W Suchaczu można się kąpać

W Suchaczu można się kąpać

W piątek (1 lipca) Państwowy Inspektor Sanitarny opublikował listę kąpielisk, w których woda nie odbiega od przyjętych norm i nadaje się do uprawiania sportów wodnych i rekreacji. Wreszcie przebadano wody Zatoki Gdańskiej przy najpopularniejszych kurortach w Krynicy Morskiej, Jantarze i Stegnie.

 

Bardzo istotne jest to, że Sanepid dopuścił  do użytku kąpielisko w Suchaczu. Zapraszamy więc na naszą  piękną plażę.


Więcej na temat dopuszczonych kąpielisk - patrz informacja na Portel.pl: Kąpieliska

Nowości w ZOO Suchacz

Nowości w ZOO Suchacz

W dniu dzisiejszym ZOO Suchacz wzbogaciło sie o dwa nowe, ale bardzo nietypowe "zwierzaczki". Zachęcamy do odwiedzin galerii.  

 

 

Redakcja portalu Suchacz.eu

Ceny paliw spadają

Ceny paliw spadają

Jak widać na fotografii obok ceny paliw spadają. Rzadko, ale jednak. Zwłaszcza przy silnym wietrze:)

Festiwal organowy we Fromborku

Festiwal organowy we Fromborku

26 czerwca rozpoczął się 44. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej we Fromborku, który jest jednym z najstarszych tego typu festiwali w Polsce. Kolejne koncerty odbywać się będą w każdą niedzielę lipca i sierpnia.

 

Więcej na ten temat czytaj na Portel.pl: Festiwal

Letni Salon Muzyczny w Bażantarni

Letni Salon Muzyczny w Bażantarni

Tradycyjnie w lipcu i sierpniu Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza do Bażantarni, gdzie od 10 lipca do 14 sierpnia w każdą niedzielę od godziny 17 będzie można posłuchać dobrej muzyki – od jazzu po rytmy kubańskie, tanga Astora Piazzoli i przeboje muzyki klasycznej.

 

Więcej na Portel.pl: Letni Salon Muzyczny w Bażantrani

 

 

msj

III Spotkanie Country we Fromborku

III Spotkanie Country we Fromborku

W tym roku Spotkania Country we Fromborku są organizowane już po raz trzeci. Impreza rozrosła się już do dwóch dni i w gronie fanów Country w Polsce staje się silnym punktem na ich trasach w okresie letnim. Zapraszamy do Fromborka 2 i 3 lipca (sobota i niedziela).

 

Więcej na Portel.pl: III Spotkanie Country we Fromborku

 

 

 

msj

Wakacyjna frajda w Nowej Holandii

Wakacyjna frajda w Nowej Holandii

Nowa atrakcja w Elblągu. W Nowej Holandii pojawiły się dwa, zupełnie nowe pojazdy typu „buggy” – lekkie samochody rekreacyjne dostępne dla dzieci i młodzieży. Przejażdżki i próby swoich umiejętności w kierowanie buggy organizowane są na specjalnie wytyczonej i zabezpieczonej trasie. Nowa Holandia zaprasza na Buggy-zabawę codziennie przez całe wakacje.

 

Więcej na Portel.pl: buggy

 

msj

Złodziejka snów w Kadynach

Złodziejka snów w Kadynach

Tematem i inspiracją tegorocznego pleneru „Kadyny - wioska sztuki" będą postaci legend pruskich, a wśród nich - księżniczka Kadyna. Będą ją wizualizować młodzi twórcy i dziennikarze, a w piątek 1 lipca na kadyńskiej plaży będzie można zobaczyć ich wysiłki. Tego dnia w Kadynach odbędzie się również wernisaż wystawy, na której znajdą się prace powstałe podczas poprzednich plenerów, a o zachodzie słońca będzie można zobaczyć przedstawienie - „Złodziejka snów".

Fotografia: ro

Więcej na Portel.pl: Złodziejka snów

Lotniczy Festyn Rodzinny - 9 lipca 2011

Lotniczy Festyn Rodzinny - 9 lipca 2011

Dzieci, młodzież i dorosłych, miłośników powietrznych podbojów i nie tylko, Stowarzyszenie Aeroklub Elbląski zaprasza na Lotniczy Festyn Rodzinny. Tego dnia wykonywane będą m.in. loty widokowe nad Elblągiem i okolicami, przeloty szybowcowe oraz skoki spadochronowe w tandemie. Zorganizowany zostanie również plac gier i zabaw dla najmłodszych. Zainteresowanych organizatorzy zapraszają 9 lipca 2011 r. (sobota) w godzinach 10-19 na teren elbląskiego lotniska.

Więcej informacji: Festyn Lotniczy

Wygenerowano w sekund: 0.81
28,340,984 unikalne wizyty