Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Październik 2018 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Letni Salon Muzyczny w Bażantarni

Letni Salon Muzyczny w Bażantarni

Tradycyjnie w lipcu i sierpniu Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza do Bażantarni, gdzie od 10 lipca do 14 sierpnia w każdą niedzielę od godziny 17 będzie można posłuchać dobrej muzyki – od jazzu po rytmy kubańskie, tanga Astora Piazzoli i przeboje muzyki klasycznej.

 

Więcej na Portel.pl: Letni Salon Muzyczny w Bażantrani

 

 

msj

III Spotkanie Country we Fromborku

III Spotkanie Country we Fromborku

W tym roku Spotkania Country we Fromborku są organizowane już po raz trzeci. Impreza rozrosła się już do dwóch dni i w gronie fanów Country w Polsce staje się silnym punktem na ich trasach w okresie letnim. Zapraszamy do Fromborka 2 i 3 lipca (sobota i niedziela).

 

Więcej na Portel.pl: III Spotkanie Country we Fromborku

 

 

 

msj

Wakacyjna frajda w Nowej Holandii

Wakacyjna frajda w Nowej Holandii

Nowa atrakcja w Elblągu. W Nowej Holandii pojawiły się dwa, zupełnie nowe pojazdy typu „buggy” – lekkie samochody rekreacyjne dostępne dla dzieci i młodzieży. Przejażdżki i próby swoich umiejętności w kierowanie buggy organizowane są na specjalnie wytyczonej i zabezpieczonej trasie. Nowa Holandia zaprasza na Buggy-zabawę codziennie przez całe wakacje.

 

Więcej na Portel.pl: buggy

 

msj

Złodziejka snów w Kadynach

Złodziejka snów w Kadynach

Tematem i inspiracją tegorocznego pleneru „Kadyny - wioska sztuki" będą postaci legend pruskich, a wśród nich - księżniczka Kadyna. Będą ją wizualizować młodzi twórcy i dziennikarze, a w piątek 1 lipca na kadyńskiej plaży będzie można zobaczyć ich wysiłki. Tego dnia w Kadynach odbędzie się również wernisaż wystawy, na której znajdą się prace powstałe podczas poprzednich plenerów, a o zachodzie słońca będzie można zobaczyć przedstawienie - „Złodziejka snów".

Fotografia: ro

Więcej na Portel.pl: Złodziejka snów

Lotniczy Festyn Rodzinny - 9 lipca 2011

Lotniczy Festyn Rodzinny - 9 lipca 2011

Dzieci, młodzież i dorosłych, miłośników powietrznych podbojów i nie tylko, Stowarzyszenie Aeroklub Elbląski zaprasza na Lotniczy Festyn Rodzinny. Tego dnia wykonywane będą m.in. loty widokowe nad Elblągiem i okolicami, przeloty szybowcowe oraz skoki spadochronowe w tandemie. Zorganizowany zostanie również plac gier i zabaw dla najmłodszych. Zainteresowanych organizatorzy zapraszają 9 lipca 2011 r. (sobota) w godzinach 10-19 na teren elbląskiego lotniska.

Więcej informacji: Festyn Lotniczy

Stawy i studnie Pęklewa

Stawy i studnie Pęklewa

Przesłana przez DTM fotografia "Stawu Pstrągowego"  z 1910 r. była zachętą do znalezienia jego lokalizacji w terenie podczas niedzielnej (26 czerwca br.) wyprawy. Przy okazji spenetrowano też dawne ujęcie wody pitnej dla Pęklewa. Wyniki wycieczki są zdumiewające. Czytaj reportaż w dziale Artykuły.

 

msk  

Nocy Świętojańskiej ciąg dalszy

Nocy Świętojańskiej ciąg dalszy

W galerii "Imprezy na plaży" dodanych zostało 19 kolejnych fotografii z Nocy Świętojańskiej w Suchaczu. Ich autorem jest Mirosław Kiliński. Fotografie te oznaczone są numerami od 32 do 50. Dziękujemy! 

Bezpośreni link do galerii: Noc Świętojańska.

 

Uwaga! Po kliknięciu na miniaturę fotografii otwiera sie większy obrazek. Powtórne kliknięcie na tym obrazku pokazuje go w zdecydowanie lepszej jakości. 

 

Autorzy fotografii Noc Świętojańska w Suchaczu - 2011: Sylwester Jarkiewicz (foto. 1-20) Mariusz Józefowicz (foto. 21-31) i Mirosław Kiliński (foto. 32-50).

 

 

Redakcja portalu www.suchacz.eu

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Zasoby Galeri zdjęć portalu Suchacz.eu wzbogacone zostały po raz kolejny o kilka ciekawych pozycji historycznych z Suchacza, Kadyn i  Pęklewa. Polecamy obejrzenie dodanych obrazów, a Pani Danucie Thiel-Melerskiej serdecznie dziękujemy za ich nadesłanie.

Na fotografii obok Pęklewski Staw Pstrągowy (1910 r.).      

 

 

Redakcja SSTW    

Random foto

Random foto

W dniu dzisiejszym (25 czerwca 2011) dodana została kolejna nowa opcja na stronie głównej portalu RANDOM PHOTO. W okienku pokazują sie losowo wybrane fotografie pobierane  z wszystkich Galerii zdjęć.  Pokaz slajdów  ma charakter  informacyjny i użytkowy. Oznacza to, że kliknięcie kursorem myszki na przesuwającym się  obrazku otwiera go w nowym oknie.

 

Uwaga! Z tej pozycji dostęp do Galerii X możliwy jest tylko dla zalogowanych użytkowników portalu.

 

 

sp2fap -  administrator portalu

Wygenerowano w sekund: 3.77
27,536,135 unikalne wizyty