Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Lipiec 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Zebranie wiejskie

Zebranie Wiejskie
w Suchaczu
11 marca br. godz. 16.45
 

Nekrolog

17 lutego 2020 r. zmarła w wieku 92 lat

Marianna Czerepak-Banna

Cześć Jej pamięci! 


Z kompostnikiem taniej!

Z kompostnikiem taniej!

Kompostownik to świetne i praktyczne  rozwiązanie dla wszelkich odpadów zielonych z ogródków przydomowych. Tym bardziej, że już od drugiego kwartału br. posiadacze kompostników będą mniej płacili za wywóz odpadów komunalnych. Fakt jego posiadania będzie trzeba zgłosić w UMiG Tolkmicko, podczas składania nowych deklaracji.  Poza tym korzyści z takiego kompostownika dla każdego ogródka są bardzo przecież oczywiste. Jednym słowem z kompostnikiem taniej i wygodniej!

 

msj

Dobry przykład

Dobry przykład

Doskonały przykład segregowania odpadów komunalnych zobaczyć można przy sklepie wielobranżowym Adama Puka w Suchaczu przy ul. Królowej Marii. To dobra wizytówka świadcząca o gospodarzu tej placówki handlowej. Brawa tym większe, bo całość wykonana jest własnoręcznie, czyli bez większych nakładów finansowych! Można? Można!

 

msj

Kids Can Dance

Kids Can Dance

Kids Can Dance to turniej skierowany dla debiutujących i początkujących tancerzy, nie mających jeszcze dużego doświadczenia tanecznego, jak również tancerzy bardziej doświadczonych. W niedzielnym (16 bm.) turnieju wzieli udział młodzi tancerze w wieku od 4 do 15 lat. W zawodach wystąpiła grupa taneczna z Suchacza pod kierownictwem Magdaleny Krupy. Zajęcia prowadzone przez nią w miejscowej świetlicy wiejskiej dały efekt w postaci II miejsca w turnieju w grupie Revolution, dzieci w wieku 11-13 lat. Brawa, brawa wielkie dla dzieci i trenerki.

 

msj

 

Zobacz zdjęcia: Kids Can Dance

Dyżur

Dyżur sołtysa 

18 lutego 2020 r. od 16.30 do 18.00.

Przyjmowane będą m.in. opłaty za  wywóz śmieci i należności z tytułu podatku od nieruchomości.

Karnawałowy bal w Suchaczu

Karnawałowy bal w Suchaczu

Bal Walentynkow zorganizowany przez Sasanki dla Seniorów i przyjaciół uznać można za bardzo udany. To była świetna zabawa z tańcami, pląsami, konkursami, loterią i licytacją. Miejscowi i zaproszeni goście byli zachwyceni organizacją i atmosferą imprezy. Widać to wszystko na zdjęciach...

 

Zobacz fotorelację: Bal w Suchaczu

Dziękujemy

Dziękujemy

 

 

Miło nam zakomunikować, że w obu opisywanych przypadkach, sygnalizowane problemy o dzikich wysypiskach w Suchaczu i Pęklewie zostały pozytywnie rozwiązane.

Dziękujemy za to Pani Burmistrz bardzo serdecznie!  

W Pęklewie

W Pęklewie

Na zdjęciu obok kolejna wizytówka gminy Tolkmicko. Te samochodowe podzespoły zalegają niedaleko plaży w Pęklewie. Jest to pozostałość z porzedniego roku! Złomiarze zagospodarowali części metalowe, ale reszta z tego samochodu pozostała. Zachęcamy Urząd Miasta i Gminy w Tolkmicku do zajęcia się tą sprawą, czyli uporządkowania śmietniska.

Wygenerowano w sekund: 0.86
29,623,452 unikalne wizyty