Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Grudzień 2018 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Ankieta

Ankieta

W związku z wejściem w życie ustawowego obowiązku transmisji i archiwizacji przebiegu Sesji Rady Miejskiej, UMiG w Tolkmicku zwraca się z prośbą o wzięcie udziału w poniższej ankiecie. Wynik badania pozwoli sprostać oczekiwaniom mieszkańców naszej gminy.

 

Kliknij: ANKIETA


Zgłaszaj do naprawy

Zgłaszaj do naprawy

W związku ze zbliżającym się upływem terminu udzielonej gwarancji na przebudowaną drogę wojewódzką DW503, sołtys Suchacza zwraca się z prośbą o nadsyłanie wszelkich swoich uwag i zastrzeżeń (pod nr tel. 609 776334), jakie powinny być wzięte pod uwagę i zgłoszone do dyrekcji ZDW w Olsztynie. Termin zgłaszania uwag: do 8 listopada br.  

 

msj

Dzień Seniora

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, tekst

Podziękowanie

Podziękowanie

Drodzy Mieszkańcy gminy Tolkmicko,


Serdecznie dziękuję za liczny udział w wyborach, w tym za głosy poparcia mojej osoby jako kandydata na burmistrza Tolkmicka. Dziękuję bardzo za zaufanie, którym obdarzyliście mnie w pierwszej turze.

Przed nami druga tura wyborów. Chciałbym, aby 4 listopada 2018 roku był dniem, w którym wszyscy przestaną wierzyć w cuda, uwierzą w siebie i wybiorą dobro i piękno naszej małej ojczyzny. Niech rozwija się tak jak do tej pory, niech stanie się miejscem, w którym będzie się nam żyło lepiej i bezpieczniej. Sprawmy by młodzi ludzie chcieli tu mieszkać i pracować. Mój program wyborczy jest jednym z elementów przewidywanego sukcesu gminy, który jest w zasięgu naszych wspólnych możliwości. Gwarantem powodzenia są także wybrani do rady miasta ludzie.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i proszę o wsparcie wszystkich mieszkańców mojej gminy.

 

 

Józef Zamojcin 
KWW – Nasza Gmina – Nasz dom

Dorota Gaik-Dużyńska, Monika Jarkiewicz, Margarita Filip, Jolanta Ostrowska, Zygmunt Rzepnicki, Rosół Sylwester, Paweł Jernat

Statystyka wg PKW

Statystyka wg PKW

Najlepszy wynik procentowy w skali całej gminy uzyskała Monika Jarkiewicz z Suchacza, na którą głosowało 85,27% wyborców. Na drugim miejscu znalazła się Margarita Flip (78,46%),  na trzecim Sylwester Rosół (72,50%), a na czwartym Magdalena Dalman (66,40%). Z kolei najsłabszy wynik uzyskała Sylwia Grznowska, na którą oddało głos 6 osób, co stanowi 3,73%. 

 

Źródło: PKW

Głosowania dla komitetów

Wyniki głosowania dla komitetów

 

KWW Józefa Zamojcina 926 głosów

KWW Magdaleny Dalman 675 głosów 

KWW Andrzeja Misztala 440 głosów

KWW Mariusza Szemplińskiego 277 głosów

 

Źródło: PKW

Radni Miasta Tolkmicko

Radni Miasta Tolkmicko

Rada Miasta Tolkmicko

Dalman Magdalena,  Filip Margarita,  Gaik-Dużyńska Dorota, Jarkiewicz Monika, Jernat Paweł,  Łuszczykiewicz Barbara,  Machcińska Katarzyna, Osmański Andrzej,  Ostrowska Jolanta, Rosół Sylwester, Rywelska Iwona, Rzepnicki Zygmunt,  Sępka Mirosław,  Wojnar Mateusz,  Zegzuła Grzegorz.

Nasi w starostwie powiatowym

O fotele radnych w elbląskim starostwie powiatowym z gminy Tolkmicko ubiegali się: Gzowski Michał, Rutkowski Zbigniew, Nowicka Barbara, Kiełtyka Mariusz, Kasprzyk Anna, Wesołowski Mateusz, Barton Dariusz, Gajewska Janina, Zamojcin Marek, Lebioda Leszek.

 

Mandaty radnych otrzymali:

Zamojcin Marek

Barton Dariusz 

Rutkowski Zbigniew


II Tura wyborów

II Tura wyborów

4 listopada br. odbędzie się II tura wyborów na burmistrza Tolkmicka. W tym dniu zmierzą się 

 

Magdalena Dalman i Józef Zamojcin

 

O tym kto obejmie urząd burmistrza zdecydują wyborcy.

Zachęcamy do udziału w tym ważnym głosowaniu! 

Wygenerowano w sekund: 1.52
27,896,456 unikalne wizyty