Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

Kalendarz

<< Luty 2018 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Reklama

Serwis obejmuje miejscowości: Biała Leśniczówka, Bogdaniec, Brzezina, Chojnowo, Jagodno, Janówek, Kadyny, Kamionek Wielki, Kikoły, Łęcze, Nadbrzeże, Nowinka, Ostrogóra, Pagórki, Pęklewo, Połoniny, Pogrodzie, Przybyłowo, Przylesie, Rangóry, Suchacz, Święty Kamień, Tolkmicko, Wodynia, Wysoki Bór.

Ceny paliw spadają

Ceny paliw spadają

Jak widać na fotografii obok ceny paliw spadają. Rzadko, ale jednak. Zwłaszcza przy silnym wietrze:)

Festiwal organowy we Fromborku

Festiwal organowy we Fromborku

26 czerwca rozpoczął się 44. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej we Fromborku, który jest jednym z najstarszych tego typu festiwali w Polsce. Kolejne koncerty odbywać się będą w każdą niedzielę lipca i sierpnia.

 

Więcej na ten temat czytaj na Portel.pl: Festiwal

Letni Salon Muzyczny w Bażantarni

Letni Salon Muzyczny w Bażantarni

Tradycyjnie w lipcu i sierpniu Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza do Bażantarni, gdzie od 10 lipca do 14 sierpnia w każdą niedzielę od godziny 17 będzie można posłuchać dobrej muzyki – od jazzu po rytmy kubańskie, tanga Astora Piazzoli i przeboje muzyki klasycznej.

 

Więcej na Portel.pl: Letni Salon Muzyczny w Bażantrani

 

 

msj

III Spotkanie Country we Fromborku

III Spotkanie Country we Fromborku

W tym roku Spotkania Country we Fromborku są organizowane już po raz trzeci. Impreza rozrosła się już do dwóch dni i w gronie fanów Country w Polsce staje się silnym punktem na ich trasach w okresie letnim. Zapraszamy do Fromborka 2 i 3 lipca (sobota i niedziela).

 

Więcej na Portel.pl: III Spotkanie Country we Fromborku

 

 

 

msj

Wakacyjna frajda w Nowej Holandii

Wakacyjna frajda w Nowej Holandii

Nowa atrakcja w Elblągu. W Nowej Holandii pojawiły się dwa, zupełnie nowe pojazdy typu „buggy” – lekkie samochody rekreacyjne dostępne dla dzieci i młodzieży. Przejażdżki i próby swoich umiejętności w kierowanie buggy organizowane są na specjalnie wytyczonej i zabezpieczonej trasie. Nowa Holandia zaprasza na Buggy-zabawę codziennie przez całe wakacje.

 

Więcej na Portel.pl: buggy

 

msj

Złodziejka snów w Kadynach

Złodziejka snów w Kadynach

Tematem i inspiracją tegorocznego pleneru „Kadyny - wioska sztuki" będą postaci legend pruskich, a wśród nich - księżniczka Kadyna. Będą ją wizualizować młodzi twórcy i dziennikarze, a w piątek 1 lipca na kadyńskiej plaży będzie można zobaczyć ich wysiłki. Tego dnia w Kadynach odbędzie się również wernisaż wystawy, na której znajdą się prace powstałe podczas poprzednich plenerów, a o zachodzie słońca będzie można zobaczyć przedstawienie - „Złodziejka snów".

Fotografia: ro

Więcej na Portel.pl: Złodziejka snów

Lotniczy Festyn Rodzinny - 9 lipca 2011

Lotniczy Festyn Rodzinny - 9 lipca 2011

Dzieci, młodzież i dorosłych, miłośników powietrznych podbojów i nie tylko, Stowarzyszenie Aeroklub Elbląski zaprasza na Lotniczy Festyn Rodzinny. Tego dnia wykonywane będą m.in. loty widokowe nad Elblągiem i okolicami, przeloty szybowcowe oraz skoki spadochronowe w tandemie. Zorganizowany zostanie również plac gier i zabaw dla najmłodszych. Zainteresowanych organizatorzy zapraszają 9 lipca 2011 r. (sobota) w godzinach 10-19 na teren elbląskiego lotniska.

Więcej informacji: Festyn Lotniczy

Stawy i studnie Pęklewa

Stawy i studnie Pęklewa

Przesłana przez DTM fotografia "Stawu Pstrągowego"  z 1910 r. była zachętą do znalezienia jego lokalizacji w terenie podczas niedzielnej (26 czerwca br.) wyprawy. Przy okazji spenetrowano też dawne ujęcie wody pitnej dla Pęklewa. Wyniki wycieczki są zdumiewające. Czytaj reportaż w dziale Artykuły.

 

msk  

Nocy Świętojańskiej ciąg dalszy

Nocy Świętojańskiej ciąg dalszy

W galerii "Imprezy na plaży" dodanych zostało 19 kolejnych fotografii z Nocy Świętojańskiej w Suchaczu. Ich autorem jest Mirosław Kiliński. Fotografie te oznaczone są numerami od 32 do 50. Dziękujemy! 

Bezpośreni link do galerii: Noc Świętojańska.

 

Uwaga! Po kliknięciu na miniaturę fotografii otwiera sie większy obrazek. Powtórne kliknięcie na tym obrazku pokazuje go w zdecydowanie lepszej jakości. 

 

Autorzy fotografii Noc Świętojańska w Suchaczu - 2011: Sylwester Jarkiewicz (foto. 1-20) Mariusz Józefowicz (foto. 21-31) i Mirosław Kiliński (foto. 32-50).

 

 

Redakcja portalu www.suchacz.eu

Wygenerowano w sekund: 1.63
25,895,143 unikalne wizyty