Suchacz.Eu - portal Sołectwa Suchacz


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Wrzesień 2021 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Dla niewidomej Mai

Dla niewidomej Mai

Stowarzyszenie Wystarczy Jeden Uśmiech dla Mai  

 

Serdecznie zapraszamy na I Mistrzostwa Elbląga w biegach przełajowych, które odbędą się 12 września w Bażantarni. Postanowiliśmy połączyć krzewienie sportu z pomocą, dlatego też nasz event ma cel - zbiórka funduszy na rehabilitację małej elblążanki. Maja to 7-letnia, cudowna dziewczynka urodzona 4 miesiące za wcześnie. Długo trwała walka o Jej życie, podawano bardzo silne leki. Maleńkie życie uratowano, niestety ucierpiał wzrok. Maja nieodwracalnie go straciła. Rodzice z pomocą dziadków robią co mogą, by była w miarę samodzielna jednak to długi i bardzo kosztowny proces. Maja uczęszcza do przedszkola dla dzieci niewidomych oddalonego o 60 km od miasta, gdzie każdego dnia dojeżdża z rodzicami. Koszty turnusów rehabilitacyjnych, terapii logopedycznych to tysiące złotych. W tej ich walce o samodzielność i edukację córki chcemy pomóc. Zapraszamy więc wszystkich na I Mistrzostwa Elbląga w biegach przełajowych - Charytatywnie dla Mai, które odbędą się 12 września br. w Bażantarni. Start godzina 10:00. Zapisać na dowolny bieg można się również w dniu mistrzostw, o godzinie 8:00 w biurze zawodów.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

 

Stowarzyszenie Wystarczy Jeden Uśmiech 

 

Uwaga! Do udziału w tej wielkiej akcji organizatorzy zapraszają nie tylko chętnych do udziału w biegach, ale także wszystkich innych. Przewidziane są atrakcje tpwarzyszące dla dzieci i dorosłych. M.in. dekustacja wypieków, wata cukrowa, popcorn, a także zaplatanie warkoczyków, malowanie twarzy itd. 


Zapraszamy, jeszcze tylko kilka dni zostało aby zapisać się właśnie tu ⬇️


Wygenerowano w sekund: 0.22
35,096,040 unikalne wizyty