Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Kwiecień 2019 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Konkurs palmowy rozstrzygnięty

Konkurs palmowy rozstrzygnięty

PODSUMOWANIE KONKURSU REGIONALNEGO NA  NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ  WIELKANOCNĄ 2019

 

Nagroda Specjalna Pana Macieja Romanowskiego – Starosty Elbląskiego – za palmę wyróżniającą się spośród wszystkich formą i wykonaniem - dla Grupy „NIEZAWODNI” z Chojnowa

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W TOLKMICKU     

Ex aequo wyróżnienia:

- Grupa I  „Orzeszki” -  wyróżnienie
- Grupa II „Muchomorki” - wyróżnienie
- Grupa III „Jagódki” - wyróżnienie
- Grupa IV „Poziomki” -  wyróżnienie

SZKOŁY

I - Klasa IV a SP Tolkmicko                                                  
II - ex aequo Klasa I SP w Tolkmicku i klasa VI a SP Tolkmicko                                                            
III - Antonina Płyta i grupa 4 osób z klasy V z Łęcza 

- Klasa IV b SP Tolkmicko - za wysokość
- Klasa II a i II b SP Tolkmicko  - za wysokość
- Szkolny Klub Wolontariatu przy SP w Rychlikach -  wyróżnienie za nawiązanie do barw narodowych
- Klasa V a SP Tolkmicko -  nagroda  specjalna  za kompozycję z elementów tradycyjnych
- Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy – Kamionek Wielki: Adam Jóskowski, Adam Potoczek, Marcel  Jankowski - wyróżnienie za bardzo staranne wykonanie

- Klasa III SP Tolkmicko - wyróżnienie
- Klasa VI b  SP Tolkmicko - wyróżnienie
- Weronika Rytel + 3 os. - Łęcze – klasa V - wyróżnienie
- Jakub Czerepak + 4 os. - Łęcze – klasa V - wyróżnienie
- Aniela Podborowska i Jakub Sparzak kl.V  SP Tolkmicko - wyróżnienie

DOM  POMOCY SPOŁECZNEJ W TOLKMICKU   I GRUPA TERAPEUTYCZNA Z ELBLĄGA        

- Mieszkańcy piętra męskiego  - wyróżnienie
- Uczestnicy zajęć terapeutycznych  - wyróżnienie
- Uczestnicy pracowni opiekuńczo - terapeutycznej i Pracowni życia codziennego - wyróżnienie
- Grupa „Twórcza Terapia” – z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu - wyróżnienie

STOWARZYSZENIA I KOŁA

- Koło Rencistów i Inwalidów Suchacz - nagroda specjalna  za wprowadzenie elementów rękodzielniczych
- Koło Robótek Ręcznych Matusi Małgorzaty przy Parafii św. Jakuba Apostoła w  Tolkmicku - nagroda specjalna za tradycyjność
- Koło Gospodyń Wiejskich Kadyny - nagroda specjalna za kreatywność
- Świetlica Wiejska Kadyny - nagroda specjalna za oryginalne połączenie materiałów naturalnych

- Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tolkmickiej „Lanzania”  - wyróżnienie
- Klub Seniora Zwierzno - wyróżnienie
- Koło Emerytów i Rencistów Pogrodzie - wyróżnienie
- Zespół Muzyczny Sasanki - wyróżnienie
-  Lucyna Paduch i Joanna Wachowicz - z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu - wyróżnienie

INDYWIDUALNE, RODZINA I PRZYJACIELE

- Bogumiła i Grzegorz Dziełak - Tolkmicko nagroda specjalna za estetykę wykonania
- Teresa i Magdalena Pawelczak - Kadyny - nagroda specjalna za ciekawą dopracowaną formę
- Rodzina Treder: Wiktoria, Michał, Sebastian i Rodzice - wyróżnienie
- Weronika Starostecka z Rodzicami z Tolkmicka -  wyróżnienie
- Zofia Czenkusz i wnuczka z Tolkmicka - wyróżnienie
- Lena Danielewska z mamą Jolą -  z  Tolkmicka - wyróżnienie
- Michał Górny z Rodzicami z Tolkmicka - wyróżnienie
- Dorota Gaik z Suchacza - wyróżnienie
- Elżbieta Sekuła z Bogdańca - wyróżnienie

 

 

 

Łukasz Sianożęcki

 

Zobacz zdjęcia: Konkurs 2019

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.22
28,148,605 unikalne wizyty