Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Lipiec 2019 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Wytańczyli dwa pierwsze miejsca!

Wytańczyli dwa pierwsze miejsca!

W niedzielę 31 marca 2019 r. tancerze z Suchacza spróbowali swoich sił na Festiwalu Tańca w Ostródzie organizowanym przez Klub Tańca Sportowego FOCUS Olsztyn. Były to pierwsze turniejowe zmagania naszych dzieci.

 

Do rywalizacji przystąpiły dwie grupy - formacja Revolution oraz mini formacja Revolution Kids. Cały turniej, oprawa sceniczna, rozmiar parkietu oraz frekwencja zawodników i publiczności zrobiły na nas ogromne wrażenie. Jak się okazało był to Międzynarodowy Festiwal, co dodatkowo podniosło rangę tychże zawodów. Początkowo zastanawiałam się czy to dobry pomysł by rzucać dzieciaki na tak głęboką wodę i pozwolić im debiutować na tak dużym turnieju. Jako trener bałam się, że to je przerośnie, a tym samym zdemotywuje, co mogłoby spowodować nawet rozpad grupy i przedwczesne zakończenie przygody z tańcem. W tak małej miejscowości utrata każdego członka drużyny byłaby dużym zagrożeniem dla grup.

Wspólnie z rodzicami zdecydowaliśmy jednak, że będzie to dla nas dodatkowa motywacja do działania, a sam udział w turnieju, bez względu na wynik potraktujemy wyłącznie jako ciekawą przygodę i uhonorowanie dotychczasowej pracy dzieciaków na treningach. Jadąc na turniej dzieci były uświadomione, że wynik jest jedną wielką niewiadomą i nie możemy skupiać się wyłącznie na tym. “Robimy swoje i JUŻ!”

Będąc na miejscu tancerze poczuli adrenalinę i zdecydowanie zaprezentowali się najlepiej jak potrafili. Pamiętali o wszystkich naszych wcześniejszych ustaleniach i nawet najdrobniejszych uwagach dotyczących układu. Trema zadziałała na nie zdecydowanie motywująco, co było dla mnie bardzo pozytywną niespodzianką gdyż nigdy niewiadomo jak pod wpływem tak silnych emocji zachowa się na parkiecie nawet najlepiej przygotowany tancerz.

Szczęśliwie, debiut okazał się być bardzo udany! Obie drużyny otrzymały pierwsze miejsca. Wyszły nam nawet te elementy, z którymi mieliśmy trudności na treningach. Jesteśmy bardzo wdzięczni organizatorom turnieju oraz sędziom, że docenili debiutantów festiwalu i umożliwili nam piękny start w turniejowych zmaganiach. Dzieciaki już wiedzą, że pierwsze miejsce zobowiązuje do tego aby utrzymywać jak najwyższy poziom i stawać sie coraz lepszym zawodnikiem. Podjęły już wyzwanie do dalszej jeszcze cięższej pracy! Mamy już nakreślone nowe cele. Możemy zdradzić, że jednym z nich będzie z pewnością zakup profesjonalnych pomponów do tańca! :) Reszta pozostaje naszą słodką tajemnicą...

 

Magdalena Krupa

 

W turniejowych zmaganiach udział wzięli:

 

Tancerze REVOLUTION Suchacz w składzie: Beka Nikola, Charyton Julia, Charyton Wiktoria, Choma Ola, Grudzińska Zuzia, Jadczuk Marysia, Konwent Lena, Kotulska Julia, Ostrowska Gabrysia, Pluta Julia, Runiewicz Nadia, Sadowska Maja, Sekuła Wiktoria, Sienkiewicz Nikodem, Suzinowicz Martyna, Szatyło Oliwia, Szulc Lena.

Tancerze REVOLUTION KIDS Suchacz w składzie: Adamowicz Lena, Bogalecka Julia, Grudzińska Aniela, Puk Sabinka, Wojtusiak Julia.

 

Instruktorem prowadzącym obu drużyn jest Magdalena Krupa. Prawą ręką, naszym aniołem i naszą największą pomocą jest  Marlena Szulc, której zawdzięczamy zarówno całą organizację wyjazdu, jak i organizację naszych przygotowań i treningów. Dziękujemy Rodzicom i wszystkim, którzy uwierzyli w nasze dzieciaki!  Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do drużyn informuję, że wkrótce ruszy nabór tancerzy na nowy sezon (przedział wiekowy 6-14 lat, zarówno dziewczynki jak i chłopcy).

 

 

Zobacz zdjęcia: Festiwal w Ostródzie

Wygenerowano w sekund: 0.23
28,310,184 unikalne wizyty