Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Kwiecień 2019 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Targi seniora

Targi seniora

Występy artystyczne, konsultacje z psychologami i specjalistami z zakresu przepisów ważnych dla seniorów, porady stylistyczne, badania profilaktyczne, pokazy sprzętu rehabilitacyjnego czy gotowanie na żywo w wykonaniu Elbląskiego Klubu Szefów Kuchni.

 

Te i inne atrakcje będą czekały na odwiedzających Targi Seniora, na które CSE „Światowid” w Elblągu zaprasza 7 grudnia (piątek) w godzinach od 10:00 do 14:00. Wstęp wolny. Podczas Targów będzie możliwość zbadania poziomu cukru we krwi i wykonania innych podstawowych badań zdrowotnych, ponieważ swoje stoisko będą tu mieli przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Będzie można także porozmawiać o systemie emerytalnym z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Elblągu, czy skorzystać z porad prawnych. - Do udziału w Targach zaprosiliśmy specjalistów, którzy wygłaszać będą prelekcje na temat zdrowia, pielęgnacji czy finansów seniora – wylicza Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid” w Elblągu. Chętne osoby będą mogły też wziąć udział w testach zabiegów upiększających, w warsztatach plastycznych, a także w sesji fotograficznej.– Będzie kilka nowości w stosunku do roku ubiegłego – zapowiadają organizatorzy. – Będzie można na przykład porozmawiać z psychogerontologami, tj. specjalistami ds.  seniorów, ponadto podczas wydarzenia premierę będzie miało specjalnie przygotowane wydawnictwo, czyli Przewodnik Twórczego Seniora. W ramach Targów otwarta także zostanie wystawa fotograficzna oraz zaprezentowane zostaną prace plastyczne, które wykonali seniorzy w ramach projektu „Kultura dla seniora-senior dla kultury”. Dodatkowo, w ramach Targów Seniora, odbędzie się seminarium "Aktywne i twórcze życie tomój wybór!” (godz. 13:00, Sala Kameralna Kina Światowid). Współorganizatorem seminarium jest Stowarzyszenie Kulturalne "Viva art", jest ono częścią projektu "Aktywność i zdrowe odżywianie receptą na dobre życie", dofinansowanego ze środków Samorządu WojewództwaWarmińsko-Mazurskiego.Patronat honorowy nad Targami Seniora objęli marszałek województwa warmińsko-mazurskiego i Witold Wróblewski - prezydent Elbląga. Szczegółowy program dostępny jest na www.targi.swiatowid.elblag.pl 

Wygenerowano w sekund: 0.27
28,152,271 unikalne wizyty