Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Kwiecień 2019 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Pierwsza Sesja nowej Rady Miasta Tolkmicko

Pierwsza Sesja nowej Rady Miasta Tolkmicko

Pierwsze w tej kadencji posiedzenie nowo wybranej Rady Miejskiej w Tolkmicku, z udziałem nowo wybranej Burmistrz Tolkmicka miało miejsce 19 listopada 2018 roku w auli Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Obecni byli: sołtysi, dyrektorzy miejscowych zakładów i placówek, przedstawiciel Rady Powiatu i kilkunastu mieszkańców.   

 

 

Uroczystą sesję rozpoczęła najstarsza radna, Jolanta Ostrowska. Po wręczeniu radnym zaświadczeń Gminnej Komisji Wyborczej potwierdzających wybór do Rady Miasta Tolkmicko, przyjęła od nich ślubowanie. Po tej ceremonii nastąpiło ślubowanie nowo wybranej Burmistrz Tolkmicka Magdaleny Dalman, która w swoim krótkim wystąpieniu zobowiązała się do rzetelnej pracy na rzecz całej gminnej społeczności, licząc przy tym na dobrą współpracę z wszystkimi radnymi.     

Po obu tych uroczystościach zebrani przystąpili do wyboru Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Tolkmicko. Procedura samego głosowania poprzedzona była zgłaszaniem kandydatów na obie funkcje. Na przewodniczącego zgłoszono jednego kandydata, Andrzeja Osmańskiego, a na wiceprzewodniczącego radni zaproponowali Iwonę Rywelską i Monikę Jarkiewicz. W obu przypadkach odbyło się głosowanie tajne przeprowadzone przez specjalnie powołane dwie Komisje Skrutacyjne. W wyniku przeprowadzonych następnie głosowań Przewodniczącym Rady Miejskiej w Tolkmicku wybrany został Andrzej Osmański, na którego głosowało 12 radnych. Wiceprzewodniczącą Rady została Monika Jarkiewicz, na którą głosowało 7 radnych. Na zakończenie obrad zdecydowano o terminie kolejnej sesji, która odbędzie się 28 bm. Warto jeszcze zwrócić uwagę, że po raz pierwszy posiedzenie było transmitowane OnLine Można go obejrzeć i wysłuchać w serwisie YouTube.com pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=dbfNt5mnZA0

 

msj

Wygenerowano w sekund: 0.25
28,152,201 unikalne wizyty