Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Listopad 2018 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Czas na wybory

Czas na wybory

Od jednego z Czytelników naszej strony otrzymałem taki oto kometarz związany tematycznie z wcześnieszą informacją o naprawie drogi powiatowej Suchacz-Nadbrzeże. 

 

(...)

 

Uwaga, uwaga! Podaję komunikat nadzwyczajny! Jakby ktoś nie wiedział, to pragnę powiadomić, że rozpoczęła się już kampania przedwyborcza do samorządów! Jeżeli ktoś zapyta mnie skąd o tym wiem - odpowiedź jest całkiem prosta! Z obserwacji wiem, z długoletnich obserwacji! Przed każdymi wyborami samorządowymi na pola i łąki wyjeżdżają koparki w celu pogłębiania strumyków, rowów melioracyjnych i napraw dróg. Oznacza to jedno: Urząd dba o swoich mieszkańcówi stara się dla nich robić jak najwięcej! Szkoda tylko tego straconego czasu. Zwyczajnie to nic się nie robi, albo jedynie mało się robi, natomiast przed wyborami robi się wszystko, a nawet jeszcze więcej! Moim zdaniem, wobec takiej polityki byłbym za wyborami co .. 2 lata. Wtedy to robiłoby się jeszcze więcej! A co? Przecież kraj do biednych nie należy, to może sobie na takie wybory całkowicie pozwolić. Tak, wiem - z pewnością wielu miałoby chęć zadać mi pytanie, kto mianowicie wygra zbliżające się wybory?! Przyznaję - wielu uważa mnie za jasnowidza, a ja przecież jasnowidzem nie jestem! Co do wyborów - u nas wygra oczywiście ten sam człowiek, który wygrywa już ponad 20 lat! I tutaj to raczej (jest właściwie pewne) nic się nie zmieni! Szkoda jest jedynie kasy i czasu na nową kampanię! Tak, przyznaję - istnieje jednak ryzyko związane z tym faktem. Jednak musiałby się tutaj wydarzyć cud (ale to mocny cud!). Jednak życie administracji samorządowej nie może opierać się na samych cudach, zwłaszcza wtedy, kiedy ma się już za sobą tych, dla których cuda to podstawa egzystencji. Dlatego już dzisiaj pragnę tak na wyrost pogratulować zwycięstwa w wyborach nowej (starej) władzy). 

 

(...) 

 


Wygenerowano w sekund: 0.40
27,631,079 unikalne wizyty